Apie mus

Bendrovė OKEANA, įkurta 2006 metais Vilniuje, siūlo platų paslaugų spektrą įvairių vandens objektų ir telkinių, poilsio ir pramogų zonų įrengimo srityje.

Projektuojame, kokybiškai įrengiame bei renovuojame įvairių tipų lauko ir vidaus baseinus. Įrengdami lauko baseinus, klientams siūlome ne tik visus baseinų statybos, bet ir žemės kasimo darbus. Betonuojame įvairių formų ir dydžių baseinus, įrengiame patikimą ilgaamžę termo- ir hidroizoliaciją. Pilnai sutvarkome baseinų aplinką, įrengiame medines terasas bei akmens kompozito grindinius.

Gaminame įvairių tipų plastikinius (polipropileninius) baseinus, kubilus, įvairias namų ūkiui ir pramonei skirtas talpas. Įrengiame akrilo SPA baseinus, kitaip dar vadinamus terapiniais baseinais, hidromasažiniais baseinais, sūkurinėmis voniomis.

Kompleksiškai ir visapusiškai įrengiame įvairaus dydžio SPA centrus, kuriuose gali būti suprojektuoti baseinai, pirtys, poilsio bei pagalbinės patalpos. Atliekame visus tiek bendrastatybinius, tiek vidaus apdailos darbus, instaliuojame santechniką, elektros ir apšvietimo sistemas, klojame ne tik keramikines ir stiklo mozaikos, bet ir minkštas dangas.

Per 10 metų sukaupėme didelę patirtį teikiamų paslaugų ir įrangos srityje, apsirūpinome reikiamais resursais. Mūsų komandoje dirba tik patikimi, ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai:

• Baseinų įrengimo specialistai
• Statybininkai, betonuotojai, mūrininkai
• Vidaus apdailos specialistai
• Metalo apdirbimo specialistai
• Santechnikai
• Elektrikai
• Dizaineriai

Esame lankstūs, visą įrangą bei priedus tiesiogiai perkame iš pasaulyje žinomų Europos (Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Čekijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Estijos bei kt.), JAV ir Lietuvos gamintojų.

Pagrindinis bendrovės OKEANA komandos tikslas yra paslaugų ir prekių kokybė, siekiant pilnai patenkinti net pačių reikliausių klientų poreikius, teikiant pilną ir visapusišką mūsų verslo paslaugų kompleksą.

Klientams užtikriname atliktų darbų kokybę, sparčius darbų atlikimo terminus, patrauklias ir konkurencingas darbų, įrangos ir medžiagų kainas.

Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse.