Pirtys

Mūsų šalies rinkos pasiūloje randame platų asortimentą pirčių tipų, tačiau norėtume atkreipti dėmesį į kartais, dėl įrengiamos pirties ypatumų nesupratimo, kylančias problemas. Visų pirma reikėtų gerai suprasti, kokį pirties tipą Jūs norite pasirinkti, ir tik vėliau galvoti apie įrengimo detales. Kad būtų paprasčiau, mūsų įmonės įrengiamas pirtis siūlome skirstyti į sausą suomišką ( kitaip vadinama sauna) ir garinę.

Pirties įrengimas

Pirties įrengimas reikalauja daug žinių ir patirties. Pirties įrengimu geriausia pasirūpinti dar statant ar renovuojant namą, kadangi pirtis yra ištisas tam tikro dydžio patalpų kompleksas, jungiantis pačią pirtį, dušą, baseiną, tualetą bei pagalbinę patalpą. Visoms pirtims yra būtina gera ventiliacija, elektros įvadas ir kanalizacija.

Šalia vieno svarbiausių apsisprendimą įrengti vieną ar kitą pirtį sąlygojančių veiksnių - pirčių kainos, matome, kad dažniausiai mūsų klientai užduoda klausimus, susijusius su pirčių įranga, pirčių apdaila bei eksploatavimo kaštais.

Remiantis žiniomis ir  daugiamete patirtimi, atsižvelgdami į Jūsų norus bei patalpų, o jei kalba eitų apie lauko pirtį, turimo sklypo ypatumus, patarsime kokią pirtį būtų geriau įsirengti ir kompleksiškai ją įrengsime.

Medinės pirtys  dažnai vadinamos Suomiška pirtimi, pasižymi aukšta temperatūra ir sausu oru jos viduje. Pirtys pakelia kūno temperatūrą, iššaukia stiprų išprakaitavimą, pagilina kvėpavimą, praplečia kraujagysles, sumažina padidėjusį kraujo spaudimą, pagerina medžiagų apykaitą, tuo padėdama organizmui nugalėti įvairius negalavimus ar net įsisenėjusias ligas.

Plačiau

Šalia suomiškos saunos, pastarąjį dešimtmetį mūsų šalyje sparčiai populiarėja rytietiška garinė pirtis. Garinės pirties mikroklimatas puikiai tinka ir tiems, kuriems sunku ištverti karštoje saunoje. Maudymasis garinėje pirtyje rekomenduojamas sergantiems įvairiomis kvėpavimo takų ligomis, besiskundžiantiems sąnarių skausmais, jis padeda prastai miegantiems ar turintiems sutrikusią medžiagų apykaitą, padeda atsikratyti antsvorio, gerina kraujotaką, atjaunina ir atgaivina visą kūną.

Plačiau