Baseinai

Įrengimas - įranga - priežiūra

Privačios ir visuomeninės paskirties lauko baseinai ir vidaus baseinai skirstomi į šiuos baseinų tipus: betoniniai baseinai, plastikiniai baseinai, karkasiniai baseinai, SPA baseinai, dekoratyviniai sodo baseinai.

Betoniniai baseinai yra vieni populiariausių dėl jų patvarumo, ilgaamžiškumo bei dydžių pasirinkimo galimybės. Šie baseinai yra labiausiai atsparūs įvairiomis oro sąlygoms. Betoniniai baseinai savo ypatybėmis leis Jums pasirinkti daug platesnį dizaino ir įrengimo spektrą, nei kiti baseinų tipai. Šio tipo baseinai ilgai išlieka statiški, jie gali būti įrengti bet kurioje vietoje, tenkinant net ir išrankiausių klientų norus bei galimybes.

Plačiau

Plastikiniai baseinai nėra tokie ilgaamžiai ir patvarūs kaip betonuojami baseinai, tačiau yra pigesni, paprasčiau ir greičiau įrengiami. Plastikiniai baseinai gaminami iš ekologiškai švaraus, įvairaus storio polipropileno. Tokio tipo baseino įrengimas nereikalauja gelžbetoninio karkaso su privaloma hidroizoliacija. Kaip medžiaga, polipropilenas pasižymi tamprumu, tvirtumu ir pakankamu atsparumu įvairioms oro sąlygoms.

Plačiau

Dekoratyviniai baseinai dabar yra prieinami visiems, turintiems nuosavą namą ar sklypą. Bet kokio tipo dekoratyvinis baseinas savo dydžiu ir forma dažniausiai nesunkiai suderinamas su Jūsų namo ar sklypo tiek planuojama įrengti, tiek jau įrengta aplinka. Jau įrengti dekoratyviniai baseinai, Jums pageidaujant, gali būti modifikuoti be didesnių investicijų. Bet kurį dekoratyvinį baseiną gali papildyti ir papuošti krioklys, kaskada arba upelis.

Plačiau

Baseinų uždengimai apsaugo baseiną nuo visokių šiukšlių patekimo, suteikia galimybę užrakinti baseiną nuo nepageidaujamų vaikų ar svečių pasimaudymų. Baseinų uždengimai prailgina naudojimosi baseinu laiką, apsaugo nuo per didelio vandens garavimo, sudaro sąlygas ilgiau veikti vandens priežiūros priemonėms bei padeda išlaikyti pastovią vandens temperatūrą.

Plačiau

Mūsų siūlomi hidromasažiniai SPA baseinai – aukščiausios kokybės, nepriekaištingai veikia yra ekologiški ir taupiai naudoja energiją. Tobulas masažavimo vietų suprojektavimas, originalūs masažo purkštukai, šildymo, filtravimo, cirkuliacijos sistemų tobulumas – tai tik keletas šių hidromasažinių SPA baseinų privalumų. Klientams suteikiame visišką pasirinkimo laisvę. Jis gali pats pasirinkti norimą SPA baseino komplektaciją: išsirinkti pageidaujamą baseino formą, dydį, spalva, purkštukų skaičių, apšvietimą, bei kitus malonius priedus.

Plačiau

Vandens procedūros yra viena efektyviausių, grūdinančių organizmą bei padedančių sustiprinti sveikatą priemonių. Tiek vidaus, tiek lauko baseinai suteiks galimybę bet kurią pasirinktą dieną mėgautis vandens teikiamais malonumais. Baseinas - puiki išeitis ištirpinti jame savo liūdesį ar nuovargį, pajusti geros savijautos sugrįžimo palaimą.

Tiek lauko baseinai, tiek vidaus baseinai yra sudėtingi hidrotechniniai įrenginiai. Ir tik teisingai atliktas baseinų įrengimas, palengvins vėlesnę baseinų priežiūrą. Kiekvienas plaukimo baseinas ir nesvarbu ar tai lauko baseinas, ar vidaus baseinas, privalo turėti baseino įrangą, kurią sudaro filtravimo blokas (cirkuliacinis siurblys ir baseino vandens valymo filtras), vandens paėmimo ir padavimo detalės, baseino valdymo pultas. Papildomai Jūsų patogumui gali būti sumontuotas baseinų apšvietimas, baseinų vandens šildymas, automatiniai baseinų chemikalų (vandens priežiūros priemonių) dozatoriai, automatiniai valymo ir filtro praplovimo įrenginiai, baseino uždengimas ir kiti baseino priežiūrą palengvinantys įrenginiai. O Jūsų malonumui gali būti sumontuoti įvairūs hidromasažiniai baseinų įrenginiai, vandens kaskados, vandens priešsrovės, oro geizeriai ir kitos vandens pramogos. Visus šiuos įrenginius gali turėti tiek betoniniai baseinai, tiek plastikiniai baseinai. Daugiau apie baseinų įrangą ir įrengimą skaitykite skyrelyje baseinų įranga..

Baseinų įranga yra neatsiejama baseinų sudedamoji dalis, todėl mūsų įmonėje naudojamos šiuolaikinės technologijos leis gerokai išplėsti baseinų įrengimo galimybes.

Remiantis žiniomis ir daugiamete patirtimi, atsižvelgdami į Jūsų norus bei galimybes, lauko ar vidaus aplinkos ypatumus, pasiūlysime optimalų baseino įrengimo variantą, suprojektuosime ir kompleksiškai jį įrengsime. Bus atlikti visi reikalingi baseino bendrastatybiniai, baseino technologinės įrangos montavimo, baseino apdailos įrengimo, bei visi aplinkos sutvarkymo darbai.