GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Betoniniai baseinai

Įrengimas - įranga - priežiūra

Betoniniai baseinai, jų dangos ir įranga

Jei ilgaamžiškumas ir individualumas yra pagrindiniai Jūsų reikalavimai baseino įrengimui, tai neabejodami rinkitės betoninį baseiną. Šio tipo baseinai gali būti įrengti tiek lauke, tiek ir pastato viduje bei, neabejotinai, suteikia plačiausias saviraiškos ir dizaino galimybes iš visų tipų baseinų. Tai patraukliausias pasirinkimas patenkinant net išrankiausių užsakovų norus ir lūkesčius.

Betoniniai arba betonuojami baseinai, lyginant su kitų tipų baseinais, yra labiausiai atsparūs oro kaitai, temperatūros svyravimams ir klimato sezoniškumui. Jie išlieka statiški dešimtmečiais, nepakinta jų forma. Jie gan lengvai renovuojami ir, esant poreikiui ar norui, sėkmingai keičiama pirminė forma, dydis, atnaujinama danga, apdaila, baseino bazinė ir/arba baseino papildoma įranga.

Betoninių baseinų dangos

Šiuolaikiniai vidaus betoniniai baseinai gali turėti labai skirtingas dangas. Plytelės, o ypač stiklo keramikos mozaika leis dizaineriui sukurti unikalius raštus, parinkti išskirtinę spalvinę gamą ir raštą. Jūsų baseinas ir jį supanti aplinka gali virsti tikru meno kūriniu ir kaimynų pavydo objektų.

Vis gi, norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad, esant keramikinei padengimui, nėra taip paprasta užtikrinti gerą baseino hidroizoliaciją. Tad keramikines dangas rekomenduojame naudoti tik vidaus betoniniuose baseinuose.

Betoniniuose lauko baseinuose plačiai naudojama baseino danga Alkorplan 2000, taip pat puikiai tinkanti ir vidaus baseinams visiškai užtikrina baseino hidroizoliaciją ir tuo pačiu yra puiki baseino apdaila. Alkorplan 2000 yra itin aukštos kokybės baseinų danga skirta būtent Šiaurės Europos regiono baseinams įrengimui.

Danga Alkorplan pagaminta iš 1,5 mm storio polivinilchlorido (trupinama PVC), padengta akrilu, armuota kapronu. Alkorplan 2000 baseinų danga pasižymi puikiu atsparumu UV spindulių ir baseino vandens priežiūrai naudojamų cheminių priemonių ilgalaikiam poveikiui.

Baseino PVC danga leidžia greitai ir kokybiškai atlikti lauko ar vidaus baseino hidroizoliacijos ir apdailos darbus. Baseino danga pasirenkama iš plačio gamos siūlomų spalvų bei raštų.

Galite kombinuoti kelių skirtingų spalvų bei raštų baseinų dangas, o, taip pat, suformuoti paveikslus bei logotipus ant baseino dugno ar sienų bei baseino sienų kraštus išpuošti unikaliais ornamentais. „Alkorplan 2000 Super” baseinų dangai suteikiama net 10 metų garantiją, todėl Jūsų betoninis baseinas išliks ilgai sandarus ir atrodys tiesiog puikiai.

Baseinų įranga

Siekiant, kad vanduo visuomet būtų skaidrus, kiekviename lauko ar vidaus baseine privalo būti sumontuota baseino įranga, kurią sudaro baseino vandens filtravimo blokas: cirkuliacinis siurblys ir vandens valymo filtras bei baseino vandens paėmimo ir padavimo komponentai, baseino įrangos valdymo pultas.

Papildomai, Jūsų patogumui, gali būti sumontuotas baseino šiuolaikinis apšvietimas, kopėtėlės, baseino vandens šildymas, automatiniai vandens priežiūros priemonių dozatoriai, automatiniai valymo ir filtro praplovimo įrenginiai, baseino uždanga ir panašūs įrengimai, išplečiantys baseino funkcionalumą ir palengvinantys jo priežiūrą.

Visa ši baseinų įranga naudotina tiek betoniniuose baseinuose, tiek ir plastikiniuose ar kompozitiniuose baseinuose. Kadangi betoniniai baseinai dažniausiai dengiami PVC danga, todėl čia naudojamos baseinų įdėtinės detalės ir mazgai turi būti specialiai pritaikytos specialiam dangos sandarinimo būdui.

Baseino įdėtinės detalės ir mazgai gaminami iš ABS plastiko ir/arba nerūdijančio plieno AISI 314 ar AISI 316. Baseino įranga parenkama kiekvienam baseinui individualiai pagal baseino dydį. Vieta baseino įrangai turėtų būti numatyta sausoje vėdinamoje patalpoje, įrengtas vandens nutekėjimo trapas. Tam geriausiai tinka katilinė, garažas, rūsys, techninė patalpa ar nedidelis statinys, esantis netoli nuo baseino.

Jeigu tokios patalpos arti baseino nėra, mūsų specialistai įrengs techninę patalpą tiesiog po žeme šalia vandens baseino. Baseino įranga sumontuojama vos kelių kvadratinių metrų vietoje. Į numatytą vietą turi būti atvesti vandentiekio, kanalizacijos ir elektros įvadai.

Baseino šildymas

Kiekvienas šildomas plaukimo baseinas, visų pirma, turi būti aprūpintas tinkama baseino termoizoliacija. Tam dažniausiai naudojamas 50-100 mm ekstrūdinis putų polistirolas, o baseino vamzdynai įvelkami į specialius termo šarvus.

Kad baseino vanduo kuo ilgiau išliktų šiltas ir be šiukšlių, tikslinga pasirūpinti baseino uždanga. Tik tinkamai įrengtas vandens baseinas sumažins šilumos praradimo nuostolius, priežiūros sąnaudas, tai gi ir eksploatacines vandens baseino šildymo išlaidas.

Baseino vanduo gali būti šildomas šilumos katilu, elektra, saulės kolektoriumi arba šilumos siurbliu freono dujų pagrindu. Lietuvoje paplito baseino vandens šildymas šilumos katilu.

Tokiam techniniam sprendimui pakanka atvesti atskirą kontūrą nuo šilumos katilo iki baseino technologinės įrangos vietos, o mūsų specialistai parinks ir sumontuos tinkamiausią šilumokaitį. Tais atvejais, kai įrengti šildymą šilumos katilu yra per sudėtinga ar brangu, baseino vanduo gali būti šildomas elektriniais vandens šildytuvais.

Baseino apšvietimas

Norite kad Jūsų baseinas būtų dar įspūdingesnis ir patrauklesnis? Nepakartojamą efektą suteiks povandeninis vandens modernus baseino apšvietimas. Baseino apšvietimui dažniausiai naudojami halogeno žibintai 50-300 W/12 V.

Tačiau vis dažniau klientams siūlome šiuolaikinį povandeninį baseino šviesos diodų LED apšvietimą. Toks variantas yra ne tik ekonomiškesnis, bet ir šio tipo žibintais apšviestas vandens baseinas atrodo išraiškingiau. Žibintai gali būti vienspalviai, vienos spalvos ir netgi daugiaspalviai, kurių šviesos žaismą galite valdyti patogiu ir praktišku nuotoliniu valdymo pultu.

Baseino uždengimas

Baseino uždangos ypač veiksmingai apsaugo baseiną nuo užterštumo, sumažina šilumos praradimą ir vandens garavimą, sumažina baseino vandens cheminių priežiūros priemonių išeigą, apsaugo baseiną nuo nepageidaujamų svečių. Baseinui uždengimui naudojamos plaukiojančios dangos, įtempiami tentai, žaliuzių tipo uždengimai, tačiau vis dažniau klientai pasirenka baseino uždengimo paviljonus.

Sustumiami baseino uždengimo paviljonai pagaminti iš aliuminio profilio rėmo ir įstiklinti polikarbonato stiklais, gali būti skirtingų dydžių bei formų. Baseino uždengimo paviljonas lengvai pritaikomas prie vyraujančio baseino aplinkos dizaino, kadangi aliuminio rėmai gali būti padengiami pasirinkta spalva arba netgi medžio imitacija, o baseino uždengimo paviljono stiklai gali būti patamsinti pasirinkta spalva, būti matiniai arba visiškai skaidrūs.

Vienas patraukliausių baseino uždengimo paviljono pranašumų – maudynių sezoną galite prailginti dar 2 – 3 mėnesiais. Patvarus baseino uždengimo paviljonas apsaugos Jūsų baseiną net ir žiemos periodu, o Jūsų vaikus ir naminius gyvūnus – nuo netikėto įkritimo ar nelaimingų atsitikimų.

Saulės spinduliai sušildys vandenį, o baseino uždengimo paviljonas padės palaikyti aukštą vandens temperatūrą ilgą laiką. Plačiau apie sustumiamus baseino uždengimo paviljonus skaitykite čia: Baseinų uždangos

Vandens nauda. Hidromasažas

Vandens procedūros yra viena efektyviausių, grūdinančių organizmą bei padedančių sustiprinti sveikatą priemonių. Šiuolaikinis baseinas suteiks galimybę bet kurią pasirinktą dieną mėgautis vandens teikiamais malonumais, ištirpinti jame savo liūdesį ar nuovargį, pajusti geros savijautos sugrįžimo palaimą.

Jau seniai buvo pastebėtos vandens masažo gydomosios savybės. Daugelio šalių mokslininkai seniai įrodė, jog tokie vandens baseinai pasižymi gydomuoju poveikiu ir teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą, raumenis, sąnarius, kvėpavimo takus, virškinimo traktą bei kitus žmogaus organus.

Dabar ir Jūsų namai gali tapti mažąja gydykla. Tiek lauko, tiek vidaus plaukimo baseinuose gali būti sumontuoti baseino hidromasažiniai įrenginiai, baseino vandens priešsrovės, vandens kaskados, švirkštai, oro geizeriai ir kitos vandens pramogos. Kiekvienas, net ir nedidelis baseinas gali tapti ne tik pramoga, bet ir geros savijautos terapija Jūsų namuose.

Plaukimo baseinai gali būti sujungiami ir su hidromasažiniais SPA baseinais, tačiau jų vandens sistemos turėtų būti atskiros, kadangi baseinuose palaikomos temperatūros yra skirtingos. Jeigu vidaus baseino patalpos yra nedidelės, visuomet siūlome vietoje nedidelio baseino įrengti hidromasažinį SPA baseiną. SPA baseinas suteiks ir naudos, ir malonumo kur kas daugiau. Plačiau apie hidromasažinius SPA baseinus skaitykite čia: SPA baseinai

.

Konsultacija, projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą, priedus ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą bei sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį visų tipų baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseino projektavimo, statybos ir priežiūros klaidų bei ženkliai sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija