Dekoratyviniai baseinai

Kai pasirenkamas dekoratyvinio baseino tipas ir baseino įrengimo vieta, įvertinkite reikšmingas aplinkybes, įtakosiančias baseino eksploatavimą ateityje.

Dėl dekoratyvinio baseino tipo ir jo įrengimo, atvažiavę pas Jus, daugiau pakonsultuos mūsų specialistai, bet dėl pasirinkimo vietos ir teisingos dekoratyvinių baseinų įrengimo technologijos norėtume atkreipti Jūsų dėmesį jau dabar.

Dekoratyvinio baseino įrengimo vieta

Dekoratyviniai baseinaiRenkant vietą dekoratyviniam baseinui, svarbų vaidmenį vaidina saulės apšviestas plotas. Iš vienos pusės  baseino vandens ir jo pakraščio augalai reikalauja nemažai saulės spindulių, iš kitos – saulės spindulių perteklius neigiamai įtakoja vandens ekosistemos būklę. Karštą vasarą nedideliuose baseinuose vanduo įšyla tiek, kad neįmanoma kontroliuoti augalų dauginimosi, gali žūti visi dekoratyvinio baseino gyventojai. Geriausia, kai saulė vandenį apšviečia pirmąją arba antrąją dienos pusę, o vidurdienį dekoratyvinis baseinas būna pavėsyje. Bet jei taip nėra, nuo dienos karščio dekoratyvinio baseino vandenį gali užstoti šalia baseino esantys statiniai, medžiai arba krūmai. Tačiau šalia vandens esantys statiniai ir augmenija privers reguliariai valyti baseiną nuo nukritusių lapų, nulūžusių šakų bei kitų šiukšlių.

Dekoratyvinio baseino dydis ir forma

Dekoratyvinio baseino dydis ir forma turi harmoningai derintis prie turimo namo ar sklypo bendro vaizdo. Jei supanti būsimo dekoratyvinio baseino aplinka jau buvo įrengta anksčiau ir turi savitą stilių, kurio Jūs nenorėsite keisti, reikėtų suprasti, kad dekoratyvinio baseino dydį ir formą tuomet lems esama aplinka. Integruoti dekoratyvinį baseiną į jau sukurtą aplinką nėra sunku, be to turėsite mažiau vargo planuodami namo ar sklypo vystymą pagal šį vandens objektą.

Bet kurį dekoratyvinį baseiną gali papildyti ir / arba papuošti vandens krioklys, kaskada bei upelis. Suprantama, kad kriokliai, kaskados bei upeliai gali būti įrengti ir atskirai, kaip savarankiška namo ar sklypo dekoro detalė. Mielai pasiūlysime visą eilę jų įrengimo galimybių, kurias sudarys įvairių dydžių, formų ir rūšių akmenų bei augalų kompozicijos.

DEKORATYVINIŲ BASEINŲ TECHNOLOGIJA

Baseinų hidroizoliacija

Baseinų hidroizoliacija

Norint įsirengti dekoratyvinį baseiną nepakanka vien iškasti duobę, būtina užtikrinti ir tinkamą baseino hidroizoliaciją. Tarybiniais laikais baseinus betonuodavo, tačiau būdavo susiduriama su įvairiomis problemomis. Metams bėgant betoninis baseino korpusas skildavo dėl žemės judėjimų, tuomet dingdavo vanduo, o remontuoti tokius vandens baseinus tekdavo kasmet.

Šiuolaikinės technologijos leidžia įrengti dekoratyvinį baseiną naudojant patikimas polimerines - hidroizoliacines dangas. Nebereikalingi sudėtingi betonavimo darbai. Dabar pakanka tiesiog iškasti pageidaujamos formos duobę ir ją iškloti hidroizoliacine danga. Rinkoje galite susidurti su keliais skirtingo pagrindo hidroizoliacinių dangų tipais.

Nerekomenduojame naudoti polietileninių dangų, kurios dažnai būna pristatomos, kaip baseinų plėvelė, jos yra labai silpnos bet kokiems mechaniniams pažeidimams. Taip pat paskutiniu metu rinkoje siūlomų EPDM pagrindo „Firestone" membranų tvenkiniams. Jų sujungimas kaip ir polietileninių plėvelių yra nepatikimas, kadangi naudojami klijai arba dvipusės lipnios juostos. Toks sujungimo būdas yra brangus, o vykstant žemės judėjimams ir atsiradus įtempimams, būtent tokie sujungimai ir tampa silpniausios hidroizoliacijos vietos.

Mes siūlome - PVC (polivinilchloridines) hidroizoliacines dangas, PVC dangos tvenkiniams ir baseinamskurios būna įvairaus pločio ir kelių atspalvių. Jų sujungimas yra patikimas, kadangi sujungiant dangą tarpusavyje nenaudojama jokių papildomų medžiagų. Hidroizoliacinė PVC danga sujungiama virinant ,kuomet sujungimo vietoje dangos yra sulydomos ir tampa viena bendra mase.

Naudojant būtent PVC dangą yra įrengti daugelis didelių dekoratyvinių tvenkinių, dekoratyvinių baseinų ir renovuota nedidelių ežerėlių. Nesunkiai įrengiamas net sudėtingo reljefo dekoratyvinis baseinas, kadangi PVC danga suvirinama vietoje ant esamo pagrindo nepaliekant jokių raukšlių.

Nedideliems dekoratyviniams baseinams kuomet baseino pakrantė yra dekoruojama akmenimis rekomenduojame naudoti PVC dangą 1,5 mm. storio. Ši danga yra itin atspari mechaniniams pažeidimams. Dekoratyviniams tvenkiniams kuomet dažniausiai PVC danga būna užpilama žvyru taupumo sumetimais, rekomenduojame naudoti 1,0 mm. storio PVC dangą. Plonesnių ir kito pagrindo hidroizoliacinių dangų įrengiant dekoratyvinius baseinus naudoti nerekomenduojame. Galime pasiūlyti nuo 2,0 iki 8,0 metrų pločio dangas, kurių reikalingą ilgį atkirpsime iš rulono. Mūsų specialistai parinks tinkamiausio pločio ir storio dangas, kad įrengiant vandens telkinį būtų panaudota kuo mažiau sujungimų. PVC hidroizoliacinę dangą paklosime ir sujungsime atvykę į objekto vietą, arba pas save dirbtuvėse.

HidroizoliacijaTaip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad po hidroizoliacine danga turi būti naudojamas geotekstilės paklotas, kuris apsaugos hidroizoliacinę dangą nuo šaknų ar aštriabriaunių akmenų galimų pažeidimų.

Įrengiame visų rūšių ir paskirties dekoratyvinius baseinus, dekoratyvinius tvenkinius, renovuojame nedidelius ežerėlius. Konsultuojame jų įrengimo ir priežiūros klausimais. Jums pageidaujant, sukursime visos namo ar sklypo aplinkos dizainą bei kompleksiškai ją įrengsime.

Tvenkinių įranga (E-parduotuvė)

Prekės aprašymas
Vandens siurbliai Vandens siurbliai
Vandens aeraotoriai Vandens aeratoriai
Plaukiojantys fontanai Plaukiojantys fontanai
Led šviestuvai LED šviestuvai
PVC dangos PVC dangos
HDPE dangos HDPE dangos
EPDM dangos EPDM dangos
Geotekstilės Geotekstilės
Dekoruotos PVC dangos Dekoruotos PVC dangos
Priežiūros priemonės Priežiūros priemonės
Vakuuminiai siurbliai Vakuuminiai siurbliai
DEKORATYVINIŲ BASEINŲ GALERIJA
Baseinas dekoratyviniai baseinai dekoratyviniai baseineliai
dekoratyviniai kriokliai Dekoratyvinio baseino augalija Dekoratyvinio baseino aplinka
Dekoratyvinio baseino aplinka ir augalai Dekoratyvinio baseino aplinkos irengimas Dekoratyvinio baseino įrengimas
Dekoratyvinio baseino žuvys Dekoratyvinis baseinas Dekoratyvinis krioklys
Dekoratyvinių baseinų aplinka Dekoratyvinių baseinų gyventojai Krioklys