Lauko fontanai

Lauko fontanas yra ypatinga gyvenamosios aplinkos dizaino detalė, puošianti daugumos pasaulio miestų aikštes, rūmų, savivaldybių pastatų bei privačių namų kiemus. Savivaldybėms ir daugiau estetinių reikalavimų keliantiems klientams, pasiūlysime fontano integraciją į istorinį esamos aplinkos kontekstą, kas visais atvejais neišvengiama, projektuojant visuomeninės paskirties fontanus. Esame profesionalai, domimės tiek fontanų įrengimo istorija, tiek ir naujausiomis jų sukūrimo technologijomis. Pagal Jūsų norus ir galimybes galime suprojektuoti ir įrengti bet kurio dydžio statinįdinaminį, šokantį - muzikinį arba plaukiojantį fontaną.

Statiniai fontanai

Statiniai fontanai yra patys seniausi, tai dažniausiai matomi, netgi tradiciniais vadinami fontanai. Technologiškai šie fontanai nėra sudėtingi, tačiau jų purkštukų formuojamą pastovų vandens srautą nuo seno puošia įvairios skulptūros bei akmens dekoracijos. Tokios dekoracijos, technologiniu požiūriu, gali atlikti ne tik pasyvų vaidmenį fonano kompozicijoje, jos kartais įrengiamos kaip vandens tiekėjai, iš jų trykšta fontano srovė. Tikrai įspūdingų statinių fontanų pavyzdžių rasite Romoje, Paryžiuje, Briuselyje ir kitose Vakarų Europos šalių sostinėse. Esame susipažinę su daugeliu žymesnių Europos fontanų, todėl galime sukurti bet kokio tipo statinį fontaną, o klientui pageidaujant, galėtume įrengti ir miniatiūrines žymiausių Europos miestų fontanų kopijas.

Dinaminiai fontanai

Dinaminiai fontanai vandens srovės atžvilgiu yra daug įdomesni už statinius. Juose naudojama šiuolaikinė technologinė įranga leidžia išgauti įvairiasluoksnę vandens žaismo dinamiką ir kartu su besikeičiančių įvairaus apšvietimo režimo bei spalvų gamos fontano apšvietimu, sukurti nepakartojamą vaizdą.

Šokantys-muzikiniai

Šokantys-muzikiniai fontanai yra vieni įspūdingiausių. Naujausių technologijų pagalba suderintas su muzikiniu kūriniu, vandens srovės ir apšvietimo žaismas leidžia realizuoti įvairias fantazijas, sukurti įdomiausias ir subtiliausias audio-vizualines kompozicijas. Šokantys-muzikiniai fontanai mūsų šalyje dar nėra labai paplitę. Dažniausiai, ypač visuomeniniame sektoriuje, tenka matyti tik visokius kuklius mėginimus sukurti tikrą šokantį-muzikinį fontaną. Mūsų turima įranga ir specialistų kvalifikacija leidžia atlikti net pačius sudėtingiausius tokių fontanų įrengimo projektus.

Plaukiojantys fontanai

Plaukiojantys fontanai gali būti įrengiami beveik visuose vandens plotuose, kur dėl telkinio gylio ar dėl kitų priežasčių negali būti sumontuota stacionari fontano technologinė įranga. Plaukiojančių fontanų įranga susidedanti iš jiems pritaikytos vandens padavimo sistemos, įskaitant nardinamus siurblius, purkštukų ir povandeninių šviestuvų komplektus, montuojama ant lengvos, neskęstančios konstrukcijos. Plaukiojančių fontanų  srovės aukštis gali būti labai įvairus, siekti net keliasdešimtis metrų. Taip pat gali būti suformuotos skirtingų pakopų bei formų srovės toje pačioje vandens ir šviesos kompozicijoje. Šie fontanai puošia ne tik tvenkinius, bet ir ežerus, upes bei baseinus. Klientams siūlome įvairių dydžių, srovės ir šviesos kompozicijos plaukiojančius fontanus, kuriuos galime įrengti tiek privačios, tiek visuomeninės paskirties. Plačiau apie plaukiojančius fontanus...

Pabaigai norėtume akcentuoti, kad įrengiame visų tipų ir paskirties lauko fontanus, konsultuojame jų priežiūros klausimais. Jums pageidaujant, sukursime namo arba sklypo aplinkos dizainą bei kompleksiškai integruosime į ją pasirinktą lauko fontaną.