Vidaus fontanai

Kaip jau minėta, fontanai gali būti klasifikuojami pagal jų įrengimo vietą į lauko ir vidaus fontanus. Lauko fontanai, yra prieinami ne kiekvienam, ne tik dėl jų kainos, bet ir sklypo bei vietos jame stokos. Tuo tarpu interjeriniai, arba vidaus fontanai, gali būti įrengiami net ir nedidelėje atskiro buto, ar kambario erdvėje.

Vidaus fontanų konstrukciniai elementai

Kaip ir lauko fontanai, vidaus fontanai sudaryti iš trijų pagrindinių konstrukcinių dalių (vandens rezervuarai, fontanų purkštukai ir fontanų siurbliai), papildytų puošybos bei patogų aptarnavimą užtikrinančiais elementais, kurių pasirinkimas priklauso nuo užsakovo norų, finansinių galimybių ar vietos kurioje bus įrengtas fontanas aplinkos ypatumų.

Vidaus fontano įrengimas

Vidaus fontanų įrengimas nėra sudėtingas dalykas. Mūsų dienų technologijos leidžia sumontuoti įvairių dydžių ir formų vidaus fontanus bei jų kompozicijas, kurias, priklausomai nuo atskiros idėjos, gali sudaryti viena ar kita purkštukų, siurblių, vandens tiekimo ir vandens lygio kontrolės sistema. Kiekviena tokia kompozicija gali turėti net kelias, susijusias su purkštukų tipu bei sumontavimo aukščiu, variacijas. Klientams siūlome visą eilę geros kokybės purkštukų tipų, formuojančių įvairaus intensyvumo ir formos fontano  vandens sroves.

Vidaus fontano įrengimo vieta

Paprastai vidaus fontanai išsivaizduojami, kaip ir lauko fontanai, tik mažesni. Tačiau vis dažniau specialistai priskiria vidaus fontanams įvairias vandens kolonas ir bėgančias sieneles. Kaip ir visi vidaus fontanai, tiek vandens kolonos, tiek bėgančios sienelės gali būti įrengiamos butuose, parduotuvėse, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, biuruose, gydimo įstaigose, parodose, teatruose bei klubuose.

Bet kuris vidaus fontanas, jo interjerinis integralumas, šviesos ir vandens žaismas bei skleidžiami gyvos gamtos kvapai sukurs malonią, atpalaiduojančią atmosferą, kurios dažnai pritrūksta mūsų aplinkoje.