GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

 

Apie mus

Bendrovė OKEANA, įkurta 2006 m. Vilniuje, siūlo platų paslaugų ir prekių spektrą baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių ir kitų vandens objektų bei jų poilsio ir pramogų zonų įrengimo srityje.

Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame visų tipų baseinus ir SPA hidromasažinius baseinus, tradicines pirtis, saunas, turkiškas ir garines pirtis, individualaus dizaino vonios kambarius, dušo kabinas, sūkurines vonias, fontanus, tvenkinius privačiuose sklypuose, namuose, sodybose, sveikatingumo ir sporto centruose, sanatorijose, SPA kompleksuose visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

OKEANA, UAB – nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo: konsultuojame, projektuojame, statome, renovuojame, įrengiame, montuojame ir prižiūrime.

Jums pageidaujant, kompetentingi architektai ir dizaineriai suprojektuoja patalpų interjerą, parengia detalias vizualizacijas, individualiai parenka ir rekomenduoja projektui tinkamiausias apdailos medžiagas, įrangą ir dekoracijas, o nepriekaištingus atliekamų darbų rezultatus užtikrina nuosekli dizainerių autorinė priežiūra.

BASEINAI

Projektuojame, kokybiškai įrengiame bei renovuojame visų rūšių lauko ir vidaus baseinus. Visi baseinų statybos ir žemės kasimo darbai. Betonuojame skirtingų formų ir matmenų baseinus, įrengiame patikimą termo- ir hidroizoliaciją. Pilnai sutvarkome baseinų aplinką, įrengiame medines terasas bei akmens kompozito grindinius.

Gaminame ir/arba tiekiame skirtingų formų ir dydžių plastikinius, kompozitinius baseinus, kubilus, namų ūkiui ir pramonei skirtas talpas. Kompleksiškai įrengiame SPA centrus, kuriuose gali būti suprojektuoti visų tipų baseinai, pirtys, poilsio, masažo ir terapijos, techninės, tarnybinės bei kitos patalpos.

PIRTYS

Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame tradicines pirtis, suomiškas pirtis (saunas), turkiškas ir garines pirtis, individualaus dizaino vonios kambarius, dušo kabinas, sūkurines vonias, ergonominius gultus ir pan. privačiuose namuose, sodybose, sveikatingumo ir sporto centruose, sanatorijose, SPA kompleksuose visoje Lietuvoje.

Tiekiame, montuojame ir prižiūrime pirčių įrangą, krosneles, pirties baldus, duris, vitrinas, surenkamas kabinas, medžiagas, reikmenis ir interjero aksesuarus, modernias keramines ir stiklo mozaikos plyteles, marmuro ir granito dirbinius bei šiuolaikinio apšvietimo sprendimus.

FONTANAI

Projektuojame, kokybiškai įrengiame bei renovuojame plaukiojančius fontanus ir dekoratyvinius fontanus bei tiekiame, montuojame ir prižiūrime visą būtiną šiuolaikinių fontanų įrangą: siurblius, purkštukus, antgalius, žibintus, elektros instaliacijos, maitinimo ir valdymo komponentus.

Jums pageidaujant, kiekviena tokia fontano kompozicija gali turėti net kelias, susijusias su purkštukų tipu bei sumontavimo aukščiu, variacijas.

TVENKINIAI

Tvenkinius kasame ekskavatoriais, suformuojame šlaitus, pakrantes, paplūdimius. Tvenkinių hidroizoliacijai naudojame šiuolaikines patvarias ir ilgaamžes PVC, EPDM ir HDPE membranas, jungiamas pagal specialią higroskopišką vulkanizavimo technologiją. Montuojame patikimą ir ilgaamžę vokišką tvenkinių įrangą, kuriai suteikiamos gamintojo garantijos net iki 5-rių metų.

Jūsų naudojimosi tvenkiniu patogumui, gaminame ir montuojame lieptus, prieplaukas bei pontonus. Tvarkydami tvenkinio aplinką, statome pirtis, pavėsines, pastoges, įrengiame dirbtinius upelius, alpinariumus, terasas bei patvarius ir praktiškus grindinius.

Mūsų gausiame prekių asortimente rasite tvenkiniams skirtus vandens siurblius, filtrus, povandeninius šviestuvus, aeratorius, stacionarius ir plaukiojančius fontanus, šiuolaikinio taupaus apšvietimo sistemas, biologines tvenkinių priežiūros priemones ir kt.

Partneriai, gamintojai ir tiekėjai

OKEANA, UAB sėkmingai bendradarbiauja su visa eile Europoje ir pasaulyje žinomų gamintojų, jų atstovų ir tiekėjų, siūlančių aukštos kokybės baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrangą, medžiagas, interjero aksesuarus bei šiuolaikinio apšvietimo sprendimus ir pan.

Partnerių salonuose mūsų klientams suteikiamos specialistų konsultacijos, parenkamos ir stilingai suderinamos visos reikalingos medžiagos, įranga, santechnika, baldai ir interjero detalės ir mazgai, o patrauklią pirkinių kainą užtikrina glaudūs ir ilgalaikiai santykiai su gamintojais ir tiekėjais, kurių didmenines nuolaidas mielai pasidaliname su savo klientais.

Profesionali komanda

Mūsų komandoje dirba tik patikimi, ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai:

 • Vandens objektų įrengimo specialistai;
 • Vidaus apdailos specialistai;
 • Projektuotojai;
 • Santechnikai;
 • Elektrikai;
 • Dizaineriai ir architektai.

 

Kokybė, kainos ir darbų terminai

Pagrindinis bendrovės OKEANA komandos tikslas ir siekis yra nepriekaištinga prekių ir paslaugų kokybė, siekiant pilnai patenkinti net pačių reikliausių klientų poreikius, teikiant pilną mūsų verslo paslaugų kompleksą.

Klientams užtikriname atliktų darbų kokybę, pagrįstus darbų atlikimo terminus, patrauklias ir konkurencingas darbų, įrangos ir medžiagų kainas. Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse.