GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Saunos projektavimas

Saunos projektavimas

Tinkamai įrengtą Saunos ventiliaciją sudaro du oro srautai. Vienas oro srautas juda pirties viduje, kildamas nuo krosnelės jis atiduota šilumą, po to, atvėsęs, nusileidžia kitoje pirties pusėje, juda link krosnelės kur įkaista ir vėl kyla į viršų. Kitas  oro srautas juda į pirtį ir iš jos.  Abu oro srautai turi būti susiję ir priklausomai nuo pirties naudojimo intensyvumo, orą jie turi pakeisti 4 – 8 kartus per valandą. Norėtume atkreipti  dėmesį, kad abu oro srautai yra betarpiškai susiję su drėgmės poveikio pirtyje problema. Žemesnės temperatūros, drėgmę sąlygojantis oras juda apatinėje pirties dalyje, todėl kyla apatinės apdailos medienos dalies puvimo pavojus. Toks pavojus kyla ir pirties mediniam karkasui ir kitoms, tarp pastato sienos ir dailylenčių esančioms, instaliacinėms medžiagoms. Nors Sauna pasižymi sausu ir karštu oru, jos ventiliaciją reikia įrengti taip, kad oras būtinai praeitų esančią tarp sienos ir pirties apdailos erdvę.

Saunos krosnelės

Saunoms skirtos krosnelės gali būti malkinės ir elektrinės. Montuojant bet kurio tipo krosnelę, būtina laikytis visų  specialistų nurodymų. Visais atvejais svarbu, kad krosnelė būtų tinkamai aptverta, kad būtų išlaikyti nurodomi saugūs atstumai tarp krosnelės ir medinės pirties apdailos, kuri, įkaitus krosnelei, gali greitai užsidegti. Atskirą dėmesį reikėtų skirti krosnelės tipui ir galingumui, nuo kurių priklausys krosnelės įkaitimo laikas bei šilumos ir drėgmės santykis pirtyje. Tinkama krosnelė pirtį įkaitins maždaug per 40 – 50 minučių.

Saunos apdaila

Patariame skirti didelį dėmesį Saunos vidaus apdailai. Kai kurie klientai galvoja, kad pirtis iš kietmedžio tarnaus ilgiau. Kietmedis, pavyzdžiui ąžuolas, yra tvirtas, bet jo mediena tanki ir sunki, jai įšilti reikės daugiau laiko, kas didins energijos sąnaudas aukštai pirties temperatūrai pasiekti, o pirčiai įkaitus, tokia mediena ilgą laiką išlaikys aukštą, galinčią net nudeginti kūną temperatūrą. Kuo lengvesnė, kuo retesnė mediena, tuo greičiau ji įšyla, tuo mažiau jos aukštą temperatūrą jausite prisilietę, todėl dažniausiai klientams siūlome pasirinkti liepos, drebulės arba juodalksnio medieną. Klientui pageidaujant, galime pasiūlyti ir specialiai pirtims skirtą raudonojo Kanados kedro arba afrikietišką Abači medieną. Mūsų įmonė Saunos apdailos pakalimui naudoja specialią technologija, kurios dėka beveik nėra matomos apdailos tvirtinimo detalės bei kitos medinės dalies montavimo medžiagos.

Naudodami kokybiškas medžiagas, bei įvairių techninių savybių ir kainų įrangą, patarsime optimalų Saunos variantą ir Jums patogiu laiku, kompleksiškai ją įrengsime.

Visais saunų projektavimo, įrengimo klausimais prašome kreiptis:

El. Paštu info@okeana.lt

Tel: +370 675 133 18