GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Baseinai

Įrengimas - įranga - priežiūra

Baseinai, jų rūšys ir įrengimas

Vandens procedūros yra viena efektyviausių, grūdinančių organizmą bei padedančių sustiprinti žmogaus sveikatą priemonių. Tiek vidaus baseinai, tiek ir lauko baseinai suteikia galimybę bet kurią pasirinktą dieną mėgautis vandens teikiamais malonumais. Šiuolaikinis baseinas – tai puiki išeitis ištirpinti jame savo liūdesį ar nuovargį, pajusti geros savijautos sugrįžimo džiugesį.

Tiek lauko baseinai, tiek vidaus baseinai yra ganėtinai sudėtingi hidrotechniniai įrenginiai. Ir tik teisingai įrengtas baseinas ir kompetencija palengvins vėlesnę baseino priežiūrą. Kiekvienas plaukimo baseinas, nesvarbu, ar tai lauko baseinas, ar vidaus, privalo turėti tinkamai parinktą baseino įrangą, kurią sudaro filtravimo blokas, vandens paėmimo ir padavimo detalės bei mazgai, baseino valdymo pultas ir kt.

Baseinų įrangos montavimas

Papildomai, gali būti sumontuotas baseinų apšvietimas, baseinų vandens šildymas, automatiniai baseinų chemikalų dozatoriai, automatiniai valymo ir filtro praplovimo įrenginiai, baseino uždengimas ir kiti baseino priežiūrą ir eksploataciją palengvinantys įrenginiai.

Taip pat, Jūsų pageidaujant, montuojami hidromasažiniai baseinų įrenginiai, vandens kaskados, vandens priešsrovės, oro geizeriai ir panašios modernios vandens pramogos. Visus šiuos įrenginius gali turėti tiek betoniniai baseinai, tiek plastikiniai baseinai ar kompozitiniai baseinai.

Patikima ir ilgaamžė baseinų įranga yra neatsiejama modernaus baseino dalis, todėl mūsų įmonėje naudojamos šiuolaikinės technologijos ir priemonės, leidžiančios ženkliai išplėsti baseinų funkcinalumą, teikiamą naudą bei įrengimo galimybes. Plačiau apie baseinų įrangą ir įrengimą skaitykite čia: Baseinų įranga

Privačios ir visuomeninės paskirties lauko baseinai ir vidaus baseinai skirstomi į šiuos baseinų tipus: betoniniai baseinai, plastikiniai baseinai, karkasiniai baseinai, hidromasažiniai SPA baseinai ir dekoratyviniai lauko baseinai.

[ultimate_heading alignment=”left” el_class=”title-block”]

Betoniniai baseinai

[/ultimate_heading]

Betoniniai baseinai yra vieni populiariausių dėl jų patvarumo, ilgaamžiškumo bei dydžių pasirinkimo galimybės. Šie baseinai yra labiausiai atsparūs įvairiomis oro sąlygoms. Betoniniai baseinai savo ypatybėmis leis Jums pasirinkti daug platesnį dizaino ir įrengimo spektrą, nei kiti baseinų tipai. Šio tipo baseinai ilgai išlieka statiški, jie gali būti įrengti bet kurioje vietoje, tenkinant net ir išrankiausių klientų norus bei galimybes.

Plačiau
[ultimate_heading alignment=”left” el_class=”title-block”].

Plastikiniai baseinai

[/ultimate_heading]

Plastikiniai baseinai nėra tokie ilgaamžiai ir patvarūs kaip betonuojami baseinai, tačiau yra pigesni, paprasčiau ir greičiau įrengiami. Plastikiniai baseinai gaminami iš ekologiškai švaraus, įvairaus storio polipropileno. Tokio tipo baseino įrengimas nereikalauja gelžbetoninio karkaso su privaloma hidroizoliacija. Kaip medžiaga, polipropilenas pasižymi tamprumu, tvirtumu ir pakankamu atsparumu įvairioms oro sąlygoms.

Plačiau
[ultimate_heading alignment=”left” el_class=”title-block”].

Dekoratyviniai baseinai

[/ultimate_heading]

Dekoratyviniai baseinai dabar yra prieinami visiems, turintiems nuosavą namą ar sklypą. Bet kokio tipo dekoratyvinis baseinas savo dydžiu ir forma dažniausiai nesunkiai suderinamas su Jūsų namo ar sklypo tiek planuojama įrengti, tiek jau įrengta aplinka. Jau įrengti dekoratyviniai baseinai, Jums pageidaujant, gali būti modifikuoti be didesnių investicijų. Bet kurį dekoratyvinį baseiną gali papildyti ir papuošti krioklys, kaskada arba upelis.

Plačiau
[ultimate_heading alignment=”left” el_class=”title-block”].

Baseinų uždengimai

[/ultimate_heading]

Baseinų uždengimai apsaugo baseiną nuo visokių šiukšlių patekimo, suteikia galimybę užrakinti baseiną nuo nepageidaujamų vaikų ar svečių pasimaudymų. Baseinų uždengimai prailgina naudojimosi baseinu laiką, apsaugo nuo per didelio vandens garavimo, sudaro sąlygas ilgiau veikti vandens priežiūros priemonėms bei padeda išlaikyti pastovią vandens temperatūrą.

Plačiau
[ultimate_heading alignment=”left” el_class=”title-block”].

Hidromasažiniai SPA baseinai

[/ultimate_heading]

Mūsų siūlomi hidromasažiniai SPA baseinai – aukščiausios kokybės, nepriekaištingai veikia yra ekologiški ir taupiai naudoja energiją. Tobulas masažavimo vietų suprojektavimas, originalūs masažo purkštukai, šildymo, filtravimo, cirkuliacijos sistemų tobulumas – tai tik keletas šių hidromasažinių SPA baseinų privalumų. Klientams suteikiame visišką pasirinkimo laisvę. Jis gali pats pasirinkti norimą SPA baseino komplektaciją: išsirinkti pageidaujamą baseino formą, dydį, spalva, purkštukų skaičių, apšvietimą, bei kitus malonius priedus.

Plačiau

Remiantis žiniomis bei daugiamete įmonės ir darbuotoju patirtimi, atsižvelgdami į Jūsų norus bei galimybes, lauko ar vidaus aplinkos ypatumus, pasiūlysime optimalų baseino įrengimo variantą, suprojektuosime ir kompleksiškai jį įrengsime. Atliekami visi būtinieji baseino bendrastatybiniai, baseino įrangos montavimo, baseino apdailos įrengimo bei aplinkos sutvarkymo darbai.

.

Konsultacija, projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą, priedus ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą bei sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį visų tipų baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseino projektavimo, statybos ir priežiūros klaidų bei ženkliai sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija