GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Baseinų uždangos

Baseinų uždangos ir jų savybės

Baseinų uždanga yra svarbus šiuolaikinio baseino tinkamos priežiūros ir ilgalaikės eksploatacijos komponentas. Tai aktualu ir svarbų visų tipų ir dydžių stacionariems baseinams. Baseinų savininkai, atsainiai žiūrintis į šį faktą, neišvengiamai, ir dažnai beprasmiškai, skiria daugiau savo laiko, pastangų ir pinigų baseino priežiūrai ir švarai.

Skiriamos šios baseinų uždangos: baseino paviljonai, plaukiojančios baseinų dangos, baseinų tentai ir žaliuzi baseino uždangos. Bendrovė OKEANA projektuoja, tiekia, montuojama ir prižiūri visų minėtų rūšių baseinų uždangas.

Baseinų paviljonai

Baseino paviljonas – tai lengvos konstrukcijos apsauginis slankiojantis teleskopinis baseino gaubtas.

Šiuolaikinės technologiškai pažangios baseinų uždangos-paviljonai suteikia puikią galimybę mėgautis baseino malonumais beveik ištisus metus. Šie ilgaamžiai lengvos konstrukcijos baseinų uždengimai veiksmingai saugo baseino vandenį nuo šiukšlių, UV spindulių, vėjo bei pašalinių žmonių žvilgsnių.

Plaukiojančios baseinų dangos

Plaukiojanti baseino danga skirta tiek lauko, tiek vidaus baseinams, siekiant jį tinkamai apsaugoti nuo aplinkos teršalų, šiukšlių, vabzdžių, UV spindulių, vandens išgaravimo.

Taip pat, ši danga palaiko stabilią vidutinę baseino vandens temperatūrą. Tai, bene, populiariausias baseino dangos pasirinkimas Lietuvoje.

Patartina plaukiojančią dangą naudoti kartu su patogiais ir praktiškais dangos susukimo ir saugojimo mechanizmais. Plaukiojanti baseino danga dar vadinama plaukiojančia plėvele ar baseino plaukiojančia uždanga.

Baseinų tentai

Baseinų tentai – tai puikus sprendimas tiems baseinų savininkams, norintiems greitai, be ypatingų sąnaudų, patikimai ir saugiai uždengti lauko baseiną.

Šiuolaikiniai ir ilgaamžiai baseinų tentai skirti betoniniams, plastikiniams, kompozitiniams lauko baseinams, siekiant jį juos tinkamai apsaugoti nuo aplinkos teršalų, šiukšlių, vabzdžių, UV spindulių, vandens išgaravimo, taip pat palaikyti stabilią vidutinę baseino vandens temperatūrą, padidinti saugumą bei ženkliai sumažinti eksploatacines išlaidas.

Žaliuzi baseino uždangos 

Žaliuzi baseino uždangos yra sparčiai populiarėjantis sprendimas šiuolaikinių baseinų savininkams, ieškantiems subtilaus dizaino, kokybiško ir ilgaamžio sprendimo.

Ši uždanga įrengiama tiek lauko, tiek ir vidaus baseinams ir veiksmingai saugo aplinkinius nuo nelaimingų atsitikimų. Kuomet baseinas uždengtas, apsaugomi vaikai, suaugusieji ir naminiai gyvūnai nuo netyčinio įkritimo į baseino vandenį. Ši uždanga be vargo išlaiko vidutinio suaugusio žmogaus svorį.

Skiriamos viršvandeninės žaliuzi uždangos ir povandeninės žaliuzi uždangos su mechaniniu arba elektrinės pavaros valdymu.

Paviljonai Plaukiojančios dangos
 Tentai  Žaliuzinės
 

.

Konsultacija, projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą, priedus ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą bei sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį visų tipų baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseino projektavimo, statybos ir priežiūros klaidų bei ženkliai sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija