GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Dekoratyviniai baseinai

Dekoratyviniai baseinai ir jų įranga

Kai pasirenkamas dekoratyvinio baseinas ir baseino įrengimo vieta, įvertinkite reikšmingas aplinkybes, ženkliai įtakosiančias baseino eksploatavimą ateityje.

Dėl dekoratyvinio baseino pasorinkimo ir jo įrengimo specifikos, daugiau pakonsultuokite su mūsų specialistai. Tačiau, dėl pasirinkimo vietos ir teisingos dekoratyvinių baseino ir įrengimo subtilybių, norėtume atkreipti Jūsų dėmesį jau dabar.

Dekoratyvinio baseino įrengimo vieta

Renkantis vietą dekoratyviniam baseinui, svarbų vaidmenį vaidina saulės apšviestas plotas. Iš vienos pusės  baseino vandens ir jo pakraščio augalai reikalauja nemažai saulės spindulių, iš kitos – saulės spindulių perteklius neigiamai įtakoja vandens ekosistemos būklę.

Karštą vasarą nedideliuose baseinuose vanduo įšyla tiek, kad neįmanoma kontroliuoti augalų dauginimosi, gali žūti visi dekoratyvinio baseino gyventojai. Geriausia, kai saulė vandenį apšviečia pirmąją arba antrąją dienos pusę, o vidurdienį dekoratyvinis baseinas būna pavėsyje.

Bet jei taip nėra, nuo dienos karščio dekoratyvinio baseino vandenį gali užstoti šalia baseino esantys statiniai, medžiai arba krūmai. Tačiau šalia vandens esantys statiniai ir augmenija privers reguliariai valyti baseiną nuo nukritusių lapų, nulūžusių šakų bei kitų šiukšlių.

Dekoratyvinio baseino dydis ir forma

Dekoratyvinio baseino dydis ir forma turi harmoningai derintis prie turimo namo ar sklypo bendro vaizdo. Jei supanti būsimo dekoratyvinio baseino aplinka jau buvo įrengta anksčiau ir turi savitą stilių, kurio Jūs nenorėsite keisti, reikėtų suprasti, kad dekoratyvinio baseino dydį ir formą tuomet lems esama aplinka. Integruoti dekoratyvinį baseiną į jau sukurtą aplinką nėra sunku, be to turėsite mažiau vargo planuodami namo ar sklypo vystymą pagal šį vandens objektą.

Bet kurį dekoratyvinį baseiną gali papildyti ir/arba papuošti vandens krioklys, kaskada bei upelis. Suprantama, kad kriokliai, kaskados bei upeliai gali būti įrengti ir atskirai, kaip savarankiška namo ar sklypo dekoro detalė. Mielai pasiūlysime visą eilę jų įrengimo galimybių, kurias sudarys įvairių dydžių, formų ir rūšių akmenų bei augalų kompozicijos.

Dekoratyvinio baseino hidroizoliacija

Norint įsirengti dekoratyvinį baseiną, nepakanka vien iškasti duobę. Būtina užtikrinti ir tinkamą baseino hidroizoliaciją. Tarybiniais laikais baseinus betonuodavo, tačiau būdavo susiduriama su įvairiomis problemomis. Metams bėgant betoninis baseino korpusas skildavo dėl žemės judėjimų, tuomet dingdavo vanduo, o remontuoti tokius vandens baseinus tekdavo kasmet.

Šiuolaikinė techniko pažanga ir technologijos leidžia įrengti dekoratyvinį baseiną, naudojant patikimas polimerines hidroizoliacines dangas. Taigi, nebereikalingi sudėtingi betonavimo darbai. Dabar pakanka, tiesiog, iškasti pageidaujamos formos duobę ir ją iškloti hidroizoliacine danga. Rinkoje galite susidurti su keliais skirtingo pagrindo hidroizoliacinių dangų rūšimis.

Nerekomenduojame naudoti polietileninių dangų, kurios dažnai būna pristatomos neišmanančių pardavėjų kaip baseinų plėvelė. Jos yra labai silpnos ir neatsparios, praktiškai, bet kokiems mechaniniams pažeidimams.

Taip pat nepatartina rinktis šiuo metu rinkoje siūlomų EPDM plėvelių tvenkiniams. Jų sujungimas, kaip ir polietileninių plėvelių, dažnai yra nepatikimas, kadangi naudojami klijai arba dvipusės lipnios juostos. Toks sujungimo būdas yra brangus ir nepatikimas. Vykstant žemės grunto judėjimams ir atsiradus įtempimams, būtent tokie sujungimai ir tampa hidroizoliacijos trūkio vieta.

PVC danga ir jos virinimas

Tvenkiniu-hidroizoliacija-dangos-pleveles-membranos

Mes rekomenduojame polivinilchlorido arba PVC hidroizoliacines dangas, kurios būna skirtingo pločio ir kelių atspalvių (juoda arba tamsiai žalia). Jų sujungimas yra patikimas ir ilgaamžis, kadangi, sujungiant dangą tarpusavyje, nenaudojama jokių papildomų medžiagų. Hidroizoliacinė PVC danga sujungiama virinant, kuomet sujungimo vietoje dangos yra sulydomos ir tampa viena bendra mase.

Naudojant būtent PVC dangą, įrengti daugelis vidutinių ir didelių dekoratyvinių tvenkinių, dekoratyvinių baseinų ir nedidelių ežerėlių. Šiuo būdu nesunkiai įrengiamas net sudėtingo reljefo dekoratyvinis baseinas, kadangi PVC danga suvirinama vietoje ant esamo pagrindo, nepaliekant jokių raukšlių.

Baseino dangos storis

Nedideliems dekoratyviniams baseinams, kai baseino pakrantė yra dekoruojama akmenimis, rekomenduojame naudoti PVC dangą 1,5 mm storio. Ši danga yra itin atspari mechaniniams pažeidimams. Dekoratyviniams tvenkiniams, kuomet dažniausiai PVC danga būna užpilama žvyru, taupumo sumetimais rekomenduojame naudoti 1,0 mm storio PVC dangą.

Plonesnių ir kito pagrindo hidroizoliacinių dangų, įrengiant dekoratyvinius baseinus, naudoti nerekomenduojame. Galime pasiūlyti nuo 2,0 iki 8,0 metrų pločio dangas, kurių reikalingą ilgį atkirpsime iš rulono.

Mūsų specialistai parinks tinkamiausio pločio ir storio dangas, kad įrengiant vandens telkinį būtų panaudota kuo mažiau sujungimų. PVC hidroizoliacinę dangą paklosime ir sujungsime atvykę į objekto vietą arba pas save dirbtuvėse.

Taip pat, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad po hidroizoliacine danga turi būti naudojamas geotekstilės paklotas, kuris apsaugos hidroizoliacinę dangą nuo šaknų ar aštriabriaunių akmenų galimų pažeidimų.

Įrengiame visų rūšių ir paskirties dekoratyvinius baseinus, dekoratyvinius tvenkinius, renovuojame nedidelius ežerėlius. Konsultuojame jų įrengimo ir priežiūros klausimais. Jums pageidaujant, sukursime visos namo ar sklypo aplinkos dizainą bei kompleksiškai ją įrengsime.

.

Konsultacija, projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą, priedus ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą bei sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį visų tipų baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseino projektavimo, statybos ir priežiūros klaidų bei ženkliai sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija