GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Lauko fontanai

Lauko fontanai ir jų rūšys

Lauko fontanas yra ypatinga gyvenamosios aplinkos dizaino detalė, puošianti daugumos pasaulio miestų aikštes, rūmų, savivaldybių pastatų bei privačių namų kiemus. Savivaldybėms ir daugiau estetinių reikalavimų keliantiems klientams, pasiūlysime fontano integraciją į istorinį esamos aplinkos kontekstą, kas visais atvejais neišvengiama, projektuojant visuomeninės paskirties fontanus.

Esame profesionalai, domimės tiek fontanų įrengimo istorija, tiek ir naujausiomis jų sukūrimo metodais ir fontanų įrangos technologijomis. Pagal Jūsų norus ir galimybes galime suprojektuoti ir įrengti bet kurio dydžio statinį, dinaminį, šokantį – muzikinį arba plaukiojantį fontaną.

Statiniai fontanai

Statiniai fontanai yra patys seniausi, tai dažniausiai matomi, netgi tradiciniais vadinami fontanai. Technologiškai šie fontanai nėra sudėtingi, tačiau jų purkštukų formuojamą pastovų vandens srautą nuo seno puošia įvairios skulptūros bei akmens dekoracijos. Tokios dekoracijos, technologiniu požiūriu, gali atlikti ne tik pasyvų vaidmenį fonano kompozicijoje, jos kartais įrengiamos kaip vandens tiekėjai, iš jų trykšta fontano srovė.

Tikrai įspūdingų statinių fontanų pavyzdžių rasite Romoje, Paryžiuje, Briuselyje ir kitose Vakarų Europos šalių sostinėse. Esame susipažinę su daugeliu žymesnių Europos fontanų, todėl galime sukurti bet kokio tipo statinį fontaną, o, užsakovui pageidaujant, įrengiame ir miniatiūrines žymiausių Europos miestų fontanų kopijas.

Dinaminiai fontanai

Dinaminiai fontanai vandens srovės atžvilgiu yra daug įdomesni už statinius. Juose naudojama šiuolaikinė technologinė įranga leidžia išgauti įvairiasluoksnę vandens žaismo dinamiką ir kartu su besikeičiančių įvairaus apšvietimo režimo bei spalvų gamos fontano apšvietimu, sukurti nepakartojamą vaizdą.

Šokantys-muzikiniai fontanai

Šokantys-muzikiniai fontanai yra vieni įspūdingiausių. Pažangių šiuolaikinių technologijų dėka, fontano veikimas suderintas su muzikiniu kūriniu, tad vandens srovės ir apšvietimo žaismas leidžia realizuoti neribotas fantazijas ir užmačias, sukurti įdomiausias ir subtiliausias audio-vizualines kompozicijas.

Šokantys-muzikiniai fontanai Lietuvoje dar nėra labai paplitę. Dažniausiai, ypač visuomeniniame sektoriuje, tenka matyti tik visokius kuklius mėginimus sukurti tikrą šokantį-muzikinį fontaną. Mūsų turima įranga ir specialistų kvalifikacija leidžia atlikti net pačius sudėtingiausius tokių fontanų įrengimo projektus.

Plaukiojantys fontanai

Plaukiojantys fontanai gali būti įrengiami beveik visuose vandens plotuose, kur dėl telkinio gylio ar dėl kitų priežasčių negali būti sumontuota stacionari fontano įranga. Plaukiojančių fontanų įranga susideda iš jiems pritaikytos vandens padavimo sistemos, įskaitant nardinamus siurblius, purkštukų ir povandeninių šviestuvų rinkinius, montuojama ant lengvos, neskęstančios konstrukcijos.

Plaukiojančių fontanų srovės aukštis gali būti skirtingas ir siekia net keliasdešimtis metrų. Taip pat, gali būti suformuotos skirtingų pakopų bei formų srovės toje pačioje vandens ir šviesos kompozicijoje. Šie fontanai puošia ne tik tvenkinius, bet ir ežerus, upes bei EKO baseinus.

Užsakovams siūlome įvairių dydžių, srovės ir šviesos kompozicijos plaukiojančius fontanus, kuriuos galime įrengti tiek privačios, tiek visuomeninės paskirties. Plačiau skaitykite čia: Plaukiojantys fontanai

Pabaigai akcentuosime, kad įrengiame visų tipų ir paskirties lauko fontanus, konsultuojame jų priežiūros klausimais. Jums pageidaujant, sukursime namo arba sklypo aplinkos dizainą bei kompleksiškai integruosime į ją pasirinktą lauko fontaną.

.

Konsultacija, projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę fontanų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą bei sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus fontanų priežiūros ar valymo darbus, ir visapusišką kompleksinį fontanų sutvarkymą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, turimo sklypo išplanavimą bei aplinkos dizainą.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių fontano projektavimo, montavimo ir priežiūros klaidų bei ženkliai sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija