GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Vidaus fontanai

Vidaus fontanai ir jų įrengimas

Fontanai pagal jų įrengimo vietą klasifikuojami į lauko fontanus ir vidaus fontanus. Lauko fontanai yra ženkliai brangesni ir prieinami, toli gražu, ne kiekvienam ne tik dėl jų statybos ir montavimo kainos, bet ir sklypo specifikos bei vietos jame stokos.

Tuo tarpu vidaus, arba interjeriniai fontanai, gali būti įrengiami be jokių kliūčių net ir nedidelėje namo, buto ar net kambario erdvėje.

Vidaus fontanų konstrukciniai elementai

Kaip ir lauko fontanai, vidaus fontanai sudaryti iš trijų pagrindinių konstrukcinių elementų, t. y. vandens rezervuaro, fontano purkštuko ir vandens siurblio, papildytų puošybos bei patogų aptarnavimą užtikrinančiais komponentais. Jų pasirinkimas priklauso nuo Jūsų norų, lūkesčių, finansinių galimybių bei aplinkos, kurioje bus įrengtas fontanas, ypatumų.

Vidaus fontano įrengimas

Vidaus fontano įrengimas nėra sudėtingas dalykas. Pažangios šiuolaikinės technologijos leidžia sumontuoti skirtingų dydžių ir formų vidaus fontanus bei jų kompozicijas, kurias, priklausomai nuo atskiros idėjos, gali sudaryti viena ar kita purkštukų, siurblių, vandens tiekimo ir vandens lygio kontrolės ir valdymo sistema.

Jums pageidaujant, kiekviena tokia kompozicija gali turėti net kelias, susijusias su purkštukų tipu bei sumontavimo aukščiu, variacijas. Klientams siūlome visą eilę aukštos kokybės purkštukų tipų, formuojančių skirtingo intensyvumo ir formos fontano vandens sroves.

Vidaus fontano įrengimo vieta

Kaip taisyklė, vidaus fontanai išsivaizduojami kaip ir lauko fontanai, tik mažesni. Tačiau vis dažniau specialistai priskiria vidaus fontanams ir vandens kolonas, ir bėgančias sieneles.

Kaip ir visi vidaus fontanai, tiek vandens kolonos, tiek bėgančios sienelės gali būti įrengiamos privačiuose namuose, butuose, parduotuvėse, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, biuruose, gydimo įstaigose, sanatorijose, parodose, teatruose, klubuose ir kitur.

Bet kuris, net ir pats mažiausias, vidaus fontanas, jo interjerinis vientisumas, šviesos ir vandens žaismas bei skleidžiami gyvos gamtos kvapai ir garsai sukuria harmoniją, jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą, kurios taip dažnai pritrūksta mūsų kasdieninėje aplinkoje.

.

Konsultacija, projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę fontanų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą bei sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus fontanų priežiūros ar valymo darbus, ir visapusišką kompleksinį fontanų sutvarkymą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, turimo sklypo išplanavimą bei aplinkos dizainą.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių fontano projektavimo, montavimo ir priežiūros klaidų bei ženkliai sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija