GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Pirtys

Pirtys, jų rūšys ir įrengimas

Lietuvos rinkos pasiūloje randame platų asortimentą pirčių rūšių, tačiau čia norėtume atkreipti dėmesį į kartais, dėl įrengiamos pirties ypatumų nesupratimo, kylančius keblumus ir problemas.

Visų pirma, reikėtų aiškiai suvokti, kokį pirties rūšies ir dydžio Jūs norite ir galite sau leisti pasirinkti, ir tik vėliau mąstyti apie įrengimo smulkmenas ir detales. Kad būtų paprasčiau, įrengiamas pirtis sugrupuosime į medines pirtis (arba saunas, banias ir infra pirtis ar kombinuotas pirtis) ir turkiškas bei garines pirtis.

Pirties planavimas ir įrengimas

Tiek tradicinės, tiek ir modernios pirties įrengimas reikalauja nemažai žinių ir patirties. Pirties įrengimu geriausia pasirūpinti dar statant ar renovuojant namą, kadangi pirtis yra ištisas tam tikro dydžio patalpų kompleksas, jungiantis pačią pirtį, priešpirtį, dušą, baseiną, tualetą, persirengimo patalpą bei pagalbinę patalpą ir kt. Visoms pirtims yra būtina tinkama ventiliacija, elektros įvadas ir vandens nuotekų kanalizacija.

Vienas svarbiausių apsisprendimą įrengti vieną ar kitą pirtį sąlygojančių veiksnių yra pirties prjekto kaina. Kaip įmonės, mes matome, kad dažniausiai mūsų užsakovai užduoda klausimus, susijusius su pirčių įranga, pirčių apdaila bei ilgalaikės eksploatacijos kaštais, jos priežiūra ir renovacija.

Remiantis žiniomis ir daugiamete bendrovės patirtimi, atsižvelgdami į Jūsų norus bei esamų ar būsimų patalpų, o, jei kalba eitų apie lauko pirtį, turimo sklypo ypatumus, patarsime, kokią pirtį būtų tikslinga įsirengti ir, Jums pritarus, ją suprojektuosime, pastatysime ir kompleksiškai įrengsime.

[ultimate_heading alignment=”left” el_class=”title-block” margin_design_tab_text=””]

Medinės pirtys

[/ultimate_heading]

Pirtys-pirciu-iranga-pirciu-irengimas

Medinės pirtys  dažnai vadinamos Suomiška pirtimi, pasižymi aukšta temperatūra ir sausu oru jos viduje. Pirtys pakelia kūno temperatūrą, iššaukia stiprų išprakaitavimą, pagilina kvėpavimą, praplečia kraujagysles, sumažina padidėjusį kraujo spaudimą, pagerina medžiagų apykaitą, tuo padėdama organizmui nugalėti įvairius negalavimus ar net įsisenėjusias ligas.

Plačiau
[ultimate_heading alignment=”left” el_class=”title-block” margin_design_tab_text=””]

Turkiškos pirtys

[/ultimate_heading]

Pirtys-pirciu-iranga-pirciu-irengimas

Šalia suomiškos saunos, pastarąjį dešimtmetį mūsų šalyje sparčiai populiarėja rytietiška garinė pirtis. Garinės pirties mikroklimatas puikiai tinka ir tiems, kuriems sunku ištverti karštoje saunoje. Maudymasis garinėje pirtyje rekomenduojamas sergantiems įvairiomis kvėpavimo takų ligomis, besiskundžiantiems sąnarių skausmais, jis padeda prastai miegantiems ar turintiems sutrikusią medžiagų apykaitą, padeda atsikratyti antsvorio, gerina kraujotaką, atjaunina ir atgaivina visą kūną.

Plačiau

.

Konsultacija, projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą, priedus ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą bei sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus pirčių statybos darbus, ir visapusišką kompleksinę pirčių statybą ir įrangos montavimą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, turimo sklypo išplanavimą bei pastato specifiką.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių pirties projektavimo, įrengimo ir priežiūros klaidų bei ženkliai sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija