GAUTI PASIŪLYMĄ!

Įvairių tipų baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių įrengimas ir priežiūra.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

 

Rusiškos tradicinės pirtys

Klientams siūlome šias paslaugas:

Konsultuojame tradicinių pirčių įrengimo klausimais – daugiau nei 15 metų patirtį turintys pirčių įrengimo specialistai suteiks išsamią konsultaciją ir vertingus patarimus. Bendradarbiaujame su žinomais pirčių įrangos ir medžiagų gamintojais, todėl padėsime Jums ne tik suplanuoti, bet ir išsirinkti kokybiškiausias ir tinkamiausias medžiagas Jūsų pirties įrengimui.

Saunų projektavimasSaunaPirciu irengimas

Pirties projektavimas – Jūsų pirties vizija – Saunos irengimasMūsų projektas! Žinodami Jūsų pirties viziją ir išpildymo galimybes mūsų specialistai padės parengti pirties projektą net pagal išskirtiniausius norus. Jūsų pageidavimu atvykstame į būsimo objekto vietą ir įvertinę projekto galimybes, pateikiame Jums geriausius sprendimus taip išvengiant pirties projektavimo klaidų ar netikslumų.

Pirties įrengimas Pirties statybaRengiant pirties įrengimo projektą, svarbu numatyti tinkamą jos ventiliaciją ir teisingai pasirinkti apdailai skirtą medieną. Parengę Jūsų pirties projektą pateiksime ir sukomplektuosime visas reikalingas medžiagas ir įrangą gamintojo kainomis. Tiekiame ir montuojame moderniausią ir kokybišką „HELO”, „HARVIA“, „TYLO“ gamintojų pirties įrangą ir medžiagas.

Pirties įrangos montavimas – teikiame visos pirčių įrangos montavimo paslaugas (garo generatorių, krosnelių montavimas, valdymo pultų, garso sistemos, apšvietimo įrengimas). Profesionalūs darbuotojai ne tik kokybiškai sumontuos įrangą skirtą pirtims, bet ir padės pritaikyti geriausią įrangą tinkančią suprojektuotai pirčiai.

Krosnelė saunai

Visais pirčių projektavimo, įrengimo klausimais prašome kreiptis:

El. Paštu info@okeana.lt

Tel: +370 675 133 18